Kontakta oss

Dina frågor och kommentarer är viktiga för oss! Tveka inte att kontakta oss.

Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Vår reception finns tillgänglig för att svara på alla dina frågor.
info@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 00
Lobby på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Bokning

Välkommen att höra av dig till oss för bokning av hotellrum, paket och Asia Spa.
bokning@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 08

Konferens

Kontakta konferensavdelningen för ärenden gällande konferens, fester och event.
konferens@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 15
Asia Spa vitality pool

Asia Spa

Kontakta oss för frågor om utbudet på Asia Spa. För paketfrågor och bokning, vänligen kontakta bokningen.
spa@varbergsstadshotell.com
Verandan i restaurangen på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Restaurang

Välkommen att boka bord i vår restaurang. Brunch går endast att bokas via telefon. Vill du boka bord på Restaurang NAMI? Vänligen ring: 0340-20 50 70.
restaurang@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 13
kamera kontor marknadsavdelning

Marknad

Telefontid: Vardagar 8.30-11.00 Carolina Ehn, (tryckmaterial, foto) Helén Bergman, (digitalt material) Janina Hallén (sociala medier) Annonsförsäljning hänvisas till vår mediabyrå Scream, 031-60 43 79
marknad@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 20

Kontaktpersoner


Bo Samuelsson Hotelldirektör personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Hotelldirektör

Bo Samuelsson

Bo nås även på mobil: 0707-88 70 54
bo.samuelsson@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 11
Angelica receptionschef - personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Receptionschef

Angelica Strömqvist

angelica.stromqvist@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 00
Caroline kvalitetsansvarig personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Gästrelationer/kvalitet

Caroline Nastic

synpunkter@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 24
Birgitta behandlingsansvarig personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Behandlings- och produktansvarig Asia Spa

Birgitta Warfvinge

birgitta.warfvinge@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 72

Kökschef

Tjänsten är vakant

Sök tjänsten på https://www.varbergsstadshotell.com/koksmastare
0340 69 01 10
Sandra Carlsson konferensansvarig Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Konferensansvarig

Sandra Carlsson

sandra.carlsson@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 15
Anders Ebbersten vaktmästeri - personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Fastighet/underhåll

Anders Ebbersten

anders.ebbersten@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 05
Sylaviken konferenslokal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa
Kontakta oss så hjälper vi dig

Konferensförfrågan

Hos oss kan du hålla allt från mindre möten till stora konferenser, fartfyllda kick-offer och större fester. Vi hjälper dig att arrangera konferensen utifrån din grupps behov och önskemål. Skicka en konferensförfrågan till oss så återkommer vi inom kort.