Kontakta oss

Dina frågor och kommentarer är viktiga för oss! Tveka inte att kontakta oss.

Lobby på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Reception/Växel

Vår reception finns tillgänglig för att svara på alla dina frågor.
info@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 00
Receptionen på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Bokning

Välkommen att höra av dig till oss för bokning av hotellrum, paket och Asia Spa.
bokning@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 08
Sylaviken konferenslokal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Konferens

Kontakta oss när du vill ha hjälp att boka ditt nästa möte.
konferens@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 15
Spegelsalen konferens- och festlokal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Fest & event

Kontakta vår eventavdelning när du har något du vill fira så hjälper vi dig!
event@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 15
Asia Spa vitality pool

Asia Spa

Kontakta oss för frågor om utbudet på Asia Spa. För paketfrågor och bokning, vänligen kontakta bokningen.
spa@varbergsstadshotell.com

Restaurang

Välkommen att boka bord i vår restaurang. Brunch går endast att bokas via telefon. Vill du boka bord på Restaurang NAMI? Vänligen ring: 0340-20 50 70.
restaurang@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 13
kamera kontor marknadsavdelning

Marknad

Telefontid: Vardagar 8.30-11.00 | Per-Anders West, – tryckmaterial | Helén Bergman – digitalt material | Janina Hallén – sociala medier | Annonsförsäljning hänvisas till vår mediabyrå Scream, tel: 031-60 43 79.
marknad@lotushotelgroup.se 0340 69 01 20

Kontaktpersoner


Bo Samuelsson Hotelldirektör personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Bo Samuelsson

Hotelldirektör

Mobil: 0707-88 70 54
bo.samuelsson@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 11
Angelica receptionschef - personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Angelica Strömqvist

Receptionschef

angelica.stromqvist@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 00
Birgitta behandlingsansvarig personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Birgitta Warfvinge

Behandlings- och produktansvarig Asia Spa

birgitta.warfvinge@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 72
Personal konferens Varberg Emma Bursell

Emma Bursell

Konferensansvarig (vikarierande)

(Sandra Carlsson föräldraledig)
emma.bursell@varbergsstadshotell.com 0340 69 01 15
Jan Billing - säljare - personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Jan Billing

Försäljning

jan.billing@lotushotelgroup.se 0707 88 70 53
säljare Fredrik Boström

Fredrik Boström

Försäljning

fredrik.bostrom@lotushotelgroup.se 0734 27 10 90
Fredrik Sörstrand ekonomichef - personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Fredrik Sörstrand

Ekonomichef

fredrik.sorstrand@lotushotelgroup.se 0340 69 01 21
Lars-Olof Oskarsson VD personal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Lars-Olof Oskarsson

VD & Ägare

lars-olof.oskarsson@lotushotelgroup.se 0707 88 70 50
Sylaviken konferenslokal på Varbergs Stadshotell & Asia Spa
Kontakta oss så hjälper vi dig

Konferensförfrågan

Hos oss kan du hålla allt från mindre möten till stora konferenser, fartfyllda kick-offer och större fester. Vi hjälper dig att arrangera konferensen utifrån din grupps behov och önskemål. Skicka en konferensförfrågan till oss så återkommer vi inom kort.